+3 8 093 442 5681 Хочу допомогти
Хочу допомогти

Let's Talk — Давай поговоримо

Психічні травми невидимі, проте, не менш болючі

Сьогодні ми всі переживаємо травму війни. І вона супроводжується гаммою емоцій: страх, стрес, тривога, агресія, відсутність базового відчуття безпеки і ще багато інших переживань. Проте, матерям доводиться справлятися не лише зі своїми емоційними переживаннями, а й з дитячими.

Тож ми запускаємо проєкт направлений на психологічну підтримку матері та дитини. Щоб кожна мама мала при собі необхідні інструменти психологічної самодопомоги, а також можливість отримати професійну психологічну допомогу.

Якщо потрібно консультація, ви хочете звернутися за допомогою або записатися на прийом, звертайтесь до нашого координатора проєкту, психолога Юлії Корой:

☀️ +38 093 069 27 77, @Yuliia_koroi ☀️

Курс "Емоційна абетка"

Цільова аудиторія: Жінки в яких діти у віці 4-7 років.

Кількість учасників: 10-12 людей.

Тривалість: 1 день, 4-5 годин.

Ціль: Ознайомити матерів з особливостями розвитку емоційної сфери дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Як допомогти дитині розібратися в гамі емоцій. Чому проживати емоції це важливо? Екологічні способи звільнити емоції. Наслідки витіснення та блокування емоцій. Важливість емоційного розвитку дитини.

Інструменти психологічної самопідтримки в стресових ситуаціях для матері та дитини

Цільова аудиторія: Жінки в яких діти у віці 7-12 років.

Кількість учасників: 10-12 людей.

Тривалість: 1 місяць. 4 зустрічі протягом місяця. Одна зустріч  3 години.

Цілі та методи: Допомогти матерям ефективно справлятись зі своїм стресом і стресом дитини. Актуальність принципу «киснева маска одягається спочатку собі, а потім дитині». Робота зі стресом і супутніми переживаннями, вплив стресу на психічне та фізичне здоров’я. Техніки самодопомоги для мами та дитини.

Курс "Вагітність під час війни"

Цільова аудиторія: Вагітні жінки.

Кількість учасників: 8-10 людей.

Тривалість: 3 місяці. 4 зустрічі на місяць Одна зустріч 2-3 годин.

Ціль: Психоемоційна підтримка жінок під час вагітності у військовий час. Дихальна гімнастика, техніки самодопомоги під час стресу, робота зі страхом. Окрім психологічної підтримки важливо створити певне ком’юніті вагітних для обміну досвідом, переживаннями і взаємопідтримки.

Семінар "Домашня дитяча аптечка"

Цільова аудиторія: Жінки в яких діти у віці 9-15 років.

Кількість учасників: 10-12 людей.

Тривалість: 1 день, 4-5 годин.

Ціль: Що таке психосоматика? Як працює аромапсихологія? Що таке ефірні олії та як їх використовувати? Вплив натуральних ефірних олій на фізичне на психоемоційне здоров’я. Підтримка імунної системи дитини за допомогою натуральних ефірних олій (ЕО). Як використовувати ЕО для покращення сну дитини, для зняття стресу, для підняття настрою, концентрації уваги та розслаблення.