+3 8 093 442 5681 Хочу допомогти
Хочу допомогти

Way to home — Шлях до дому

Допоможемо найнужденнішим знайти шлях до дому!

Активна фаза війни триває уже більше ніж півроку. Через війну багато українців залишилися без житла. Ми віримо в ЗСУ і докладаємо усіх можливих зусиль задля скорішої перемоги. Але до звільнення багатьох населених пунктів потрібен іще деякий час. Весь світ щодня бачить фотографії та відео вщент зруйнованих, спалених будинків у сотнях міст і селищ України. Ці жахливі видовища більше нагадують кадри з апокаліптичних фільмів, але, на жаль, це реальність і багато хто з вимушених переселенців уже планує нове життя на новому місці. За цими кадрами — долі мільйонів сімей, які втратили своє житло та все майно в ньому і в один момент залишилися без нічого.

Будинок на 84 квартири

Проблема житла для переселенців є не надто наочною та обговорюваною. У цей нелегкий для країни час ми маємо допомагати один одному. ГО «Фонд підтримки громадян Одеси «Ти — Україна» розпочинає масштабний проект «Шлях до дому». Цей благодійний проект заснований на пропозиції одеського бізнесмена-мецената. Він пропонує передати вимушеним переселенцям, що втратили житло... будинок на 84 квартири!

Новий світлий і затишний п’ятиповерховий будинок в Одесі збудований за сучасними нормами на озелененій територію. Будівля має в своєму вентильоване бомбосховище з двома виходами.

Вона стане затишною домівкою для тих, у кого загарбники забрали усе.

Щоб компенсувати витрати на ремонт і меблі, ГО «Фонд підтримки громадян Одеси «Ти — Україна» оголошує всеукраїнський збір коштів.