+3 8 093 442 5681 Хочу допомогти
Хочу допомогти

True Work — Справжня Робота

Ти працюєш — Україна працює!

Майбутнє нашої країни залежить не лише від наших військових захисників, а й від робітників, які повернуться на роботу та відновлять економіку.  Наш проєкт True Work — Справжня Робота створено саме для цього завдання.

✅   Ми допоможемо вам скласти резюме, яке «працює», знайдемо гідні вакансії серед наших партнерів, організацій та підприємств міста.

✅   За потреби, ви зможете отримати юридичну консультацію, а психолог нашого штабу з радістю надасть психологічну підтримку.

✅   І це ще не все! Якщо ви бажаєте освоїти нову професію, отримати нові знання і спробувати себе в іншій сфері — ви зможете пройти перепрофілювання, адже ми маємо можливість організувати для вас навчання у наших партнерів.

Питання працевлаштування для вас є актуальним? Щоб співпрацювати з нами, будь ласка, заповніть >>>

АНКЕТУ

Команда проєкту

У команді ГО «ФПГО «Ти — Україна» є HR-менеджер, психолог та юрист. Ці фахівці допомагають людям знайти потрібну роботу. Вони підтримують контакт із центрами зайнятості, стежать за актуальними оновленнями на найбільших сайтах із пошуку роботи, надають консультації що до можливостей.

 

З усіх питань звертайтесь до нашого координатора Валентини Фют:

✉️   trueworktu.ukraine @ gmail.com
📲    +38093 442 56 81 - @Valenafiut

Напрямки

Проєкт True Work — Справжня Робота включає кілька напрямків:

✅   Допомога у пошуку роботи та працевлаштуванні
✅  Юридичний супровід
✅  Перепрофілювання
✅   Соціальна адаптація

 

Будемо щиро вдячні за зворотній зв'язок із нами ↩

Залишіть, будь ласка, ВІДГУК на участь у соціальному проекті "TrueWork"

Події

У червні ми взяли участь у регіональному ярмарку вакансій та за перший тиждень отримали понад 200 відгуків на вакансії від біженців, які мешкають зараз в Одесі. На даний момент ми опрацьовуємо ці заявки.