+3 8 093 442 5681 Хочу допомогти
Хочу допомогти

Locals For Locals — Свої Для Своїх

Разом відродимо економіку України!

Всі українці нескінченно вдячні за ту допомогу, яку стільки людей, міст і країн світу надіслали Україні з перших днів війни. Але ми розуміємо, що ресурси завжди обмежені, а гуманітарна допомога не є нескінченною. Доводиться відроджувати свою економіку, відновлювати виробничі ланцюжки. І громадська організація «ФПГО «Ти — Україна» хоче допомогти в цьому.

Ми, звичайно, не зможемо відродити транспортну мережу по всій Україні — це неможливо під постійними обстрілами. Але ми можемо встановити зв'язок між місцевими фермерами, виробниками провізії та городянами. Фермери Одеської області (та й інших регіонів України) втратили можливість продавати свою продукцію. Харчові фабрики втратили сировину. І тому біженці та нужденні місцеві жителі отримують проблеми із отриманням їжі.

Ми плануємо закуповувати сировину (зерно, м'ясо) у фермерів та доставляти виробникам. Вони вироблятимуть борошно, олію, м'ясні напівфабрикати, які будуть доставлені в якості продуктових наборів тим, хто цього потребує. Таким чином, ми готові допомогти місцевим працівникам харчової промисловості та біженцям.